dam tobie

UWAŻNOŚĆ

Chciałabyś/chciałbyś ruszyć z miejsca? Ogarnął Cię marazm i niemoc? Kręcisz się w kółko? Nie wiesz, czego chcesz, albo wiesz, ale nie wiesz jak? Wiem jak to jest i wiem jak osiągnąć to, czego chcę!

Zainteresowana/zainteresowany?

Przyczyną takiego stanu

Rzeczy jest brak odpowiedzi na podstawowe pytanie:

Czego chcę tu i teraz, przy czym właśnie to tu i teraz ma kluczowe znaczenie.

 

KIM JESTEM?

Najczęściej mamy jakieś mgliste pojęcie tego, czego byśmy chcieli, ale nie potrafimy tego sprecyzować. Tak naprawdę nie mamy jednoznacznej odpowiedzi i czekamy aż ktoś pomoże znaleźć nam właściwą drogę.

Tym kimś jestem Ja.

Życie w zgodzie ze sobą, świadomie, bycie szczęśliwą/szczęśliwym i spełnioną/spełnionym jest możliwe wtedy, kiedy realnie umiemy nazwać nasze marzenia i pragnienia.  

Często jest tak, że to co wydaje nam się, że chcemy, nie jest tym, czego tak naprawdę pragniemy i co spowoduje, że ruszymy z miejsca i osiągniemy zamierzone cele. 

 

Każda zmiana to proces i tak jak przy każdym procesie pośpiech jest złym doradcą. Czas jest naszym sprzymierzeńcem. Pozwala nam na przemyślenia, analizę i zmianę perspektywy. Więc jeśli podjęłaś/podjąłeś już decyzję, że chcesz to zmienić, to na spokojnie usiądź i rozpisz, co tak naprawdę sprawi, że Twoje życie stanie się lepsze a Ty szczęśliwsza/szczęśliwszy?

MAPA MARZEŃ

Proces ten nazywa się Mapą Marzeń i nie opiera się on na rzeczach materialnych, opiera się na głębokim przekonaniu, że właśnie to uczyni nasz szczęśliwszymi i że pozwoli poprowadzić nasze życie w kierunku, którego chcemy.

 

Jeśli myślisz o tym, aby wyrwać się z marazmu, w którym dzisiaj tkwisz, to może zacznij od swojej Mapy Marzeń, która powstanie w zgodzie z tym, czego pragniesz?

OBSZAR: Ja

Odpowiedź sobie na pytanie, kim jestem, w jaki sposób chcę zadbać o siebie, co jest moją mocną, a co słabą stroną?

OBSZAR: Rodzina i przyjaciele

Przyjrzyj się swojemu otoczeniu. Spytaj siebie: czy mam wokół siebie prawdziwie szczerych ludzi? Czy dobrze się czuję w relacjach ze swoimi przyjaciółmi? Czy są osoby, które odbierają mi energię?  W jaki sposób odciąć się od toksycznych relacji? Na kogo mogę liczyć, od kogo otrzymuję wsparcie? Jak chciałabym żeby  wyglądały moje relacje z innymi ludźmi?

OBSZAR: Czego chcę?

Zadaj sobie jedno z najważniejszych, ale też najtrudniejszych pytań: co jest dla mnie dzisiaj najważniejsze?

Odpowiedz szczerze, w zgodzie ze sobą, bo tylko ze sobą masz ten komfort. Żadna z odpowiedzi nie powinna sprawiać, że poczujesz niepokój, wątpliwości czy niepewność. Odpowiedź powinna przynieść ulgę i pozwolić głęboko odetchnąć. Wsłuchaj się w swoje ciało, co Ci podpowiada, ono jest najlepszym lustrem naszych emocji i przekonań.

OBSZAR: Związek

Czy jestem szczęśliwa /szczęśliwy w związku, w którym jestem? Czego mi brakuje, czy mam szansę pracować nad deficytami  w związku? Co sprawia, że jestem szczęśliwa /szczęśliwy?  Czego oprócz samej miłości mi potrzeba?

OBSZAR : Praca

Co chciałabym/chciałbyś robić? Dlaczego właśnie to? Czy mam do tego predyspozycje? Co potrafię najlepiej, w czym czuję się ekspertem?

Na Mapę Marzeń składa się kilka obszarów naszego życia, rozpisz sobie to wszystko w najwygodniejszy dla siebie sposób  i zobacz, co tak naprawdę jest Twoim marzeniem.

Uporządkuj

Stworzenie Mapy Marzeń porządkuje wszystko to, co w sobie nosimy. Pozwala nazwać wiele rzeczy, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Z taką Mapą Marzeń możemy ruszyć do przodu, bo to ona będzie nam wyznaczać cele naszej życiowej podróży.

Jeśli zdałaś/zdałeś już sobie sprawę z tego, że chcesz szczęścia i spełnienia i jesteś przekonana/przekonany, że ja wiem, jak to osiągnąć, zapraszam na moje sesje, podczas których pomogę Ci osiągnąć Twoje cele. 

 

Call Now Button