Gabinet Psychoterapii

Cieszę się że jesteś.

Jestem protagonistką, pełną pasji i charyzmy. Mam umiejętność docierania do innych i inspirowania ich do osiągania celów.Dzięki mojej naturalnej pewności siebie, która rodzi wpływowość czerpię dumę i radość z prowadzenia innych ku wspólnej pracy na rzecz samych siebie.
Mocno wierzę w ludzi i ich możliwości.
Promienieję autentycznością, troską i altruizmem. Nie boję się reagować, jeśli czuję, że jest taka potrzeba.
Łatwo i naturalnie przychodzi mi komunikacja z innymi, zwłaszcza osobista, a moja przenikliwa natura pomaga mi dotrzeć do każdego, czy to za pomocą faktów i logiki, czy też czystych emocji. Łatwo dostrzegam motywacje innych i związki między pozornie niepowiązanymi zdarzeniami. Jestem też zdolna do ich zestawiania i przedstawiania jako wspólny cel ze zdumiewającą elokwencją.
Okazuję innym szczere zainteresowanie. Czasami zbytnio ufam. Na szczęście to zaufanie zazwyczaj przeradza się w samospełniającą się przepowiednię, ponieważ mój altruizm inspiruje ważne dla mnie osoby do dalszego samodoskonalenia.
Mam ogromne zdolności do refleksji i analizy uczuć innych i własnych. Czasami muszę się cofnąć, aby za pomocą autorefleksji spróbować oddzielić własne uczucia od zewnętrznych problemów, które wymagają analizy z nowego punktu widzenia.
Jestem autentyczną, pełną troski osobą, która dotrzymuje słowa. Jednoczenie posiadam umiejętność motywowania innych swoim zaraźliwym entuzjazmem.

Kasia Konarska

 

Sprawdź co trzeba zrobić

Zmiany są w zasięgu ręki

Call Now Button